Kontakti

SIA "PILES&MACHINERY"
Piedrujas iela 3, Rīga, LV-1073, Latvija

Tālr: +371 66 065 303+371 66 065 303
               +371 66 065 304+371 66 065 304
       Fax: +371 66 065 642
   Skype: Piles.machinery

E-mail:
info@piles-machinery.lv

Kompānijas apraksts

HSP HOESCH Spundwand und profil GmbH ir viens no vadošajiem karsti-velmēto rievsienu un kuģubūves sekciju ražotājiem pasaulē.
Kopš uzņēmuma pievienošanās Salzgitter Group, 2000 gada jūnijā, akcionāri ir nodrošinājuši plašu investīciju programmu, tādējādi, būtiski paplašinot rievsienu ražošanas programmu, palielinājuši uzņēmuma tehnisko izaugsmi.

HSP - uzņēmums ar tradīcijām
HSP veiksmes pamatā ir pamatīga un uzticama darba rezultāts. Uzņēmuma spēks balstās uz augstas kvalitātes standartiem, jo, kā zināms, rievsienu ražošanas tehnoloģijas nepieļauj nekādus kompromisus.
HSP ar lepnumu var atsaukties uz vairāk kā 100 gadu pieredzes gadiem. Uzņēmums ir spējis nepārtraukti paplašināt savas tirgus pozīcijas ar intensīvu izpētes un attīstības darbu vairāk kā gadsimtu garumā, un nostiprināt to salīdzinājumā ar alternatīvām būvniecības tehnoloģijām un produktiem. Uzņēmuma daudzveidīgie rievsienu risinājumi, dažādie profili un pielietojumu variācijas ir iespaidīgs pierādījums uzņēmuma radošumam, elastībai un attīstības pieredzei, tāpat kā HSP ražojumu uzticamajai veiktspējai (ilgmūžībai).

Investīcijas nākotnē

Rievsienu ražošanas tehnoloģijas ir sarežģītas, inovāciju cikli kļūst arvien īsāki. Pateicoties ievērojamiem iieguldījumiem ražošanas tehnoloģiju uzlabošanā un nepārtrauktai produktu sortimenta attīstībai, HSP īsteno augstākās kvalitātes produktu ražošanu ar drošu skatu nākotnē.
Tradīcijas un pieredze ir uzņēmuma pamats. Nākotne tiek radīta balstoties uz zināšanām par to, kas ir patiešām nozīmīgs.

Kvalitātes garantija ražošanas procesā

HSP ražo perfektas rievsienas un kuģubūves sekcijas ar plašu pielietojuma spektru. LARSSEN, HOESCH un UNION produktu nodaļas ir kļuvušas par tirgus stabilām vērtībām, pateicoties uzņēmuma politikai, kas vērsta uz nepārtrauktu klientu pieprasījumu analīzi un vajadzību apmierināšanu.

Produktu kvalitāte

Produktu ražošanas kvalitāte galvenokārt ir atkarīga no uzņēmuma zināšanām un gatavības investēt izpētes darbos un attīstībā.
HSP ir vadošais rievsienu tehnoloģiju ražotājs. Pēdējo gadu laikā uzņēmums ir investējis apjomīgas summas ražošanas un produktu kvalitātes uzlabošanā. Nesen, smagāko (lielāko) profilu ražošanas līnija tika aprīkota ar tālāku DUO atpakaļgaitas līniju, kas ļauj uzņēmumam ražot iespējami platākus rievsienu profilus. HSP ir sasnieguši vislabāko iespējamo tolerances atbilstību, kas dažkārt pārsniedz pasaulē akceptētos pieļaujamo toleranču standartus.
Uzņemuma dator-kontrolētā 11-veltņu taisnošanas iekārta ir viena no lielākajām šāda veida iekārtām pasaulē, un tas nodrošina vislabāko iespējamo rezultātu pat smago (lielo) rievsienu profilu ražošanā.
HSP quality management is certified to DIN EN ISO 9001:2008

Katalogi un brošūras
  • HSP Image catalog

           


Papildus informācija rūpnīcas mājas lapā :